ثبت نام وایمکس مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
ثبت نام وایمکسمتقاضیان سرویس وایمکس می توانند با مراجعه به وب سایت شبدیز ، گزینه ( مناطق تحت پوشش ) را انتخاب نموده و ازکیفیت آنتن دهی در موقعیت مورد نظرخود مطلع شوند .

در صورت عدم دسترسی به وب سایت شبدیز متقاضیان می توانند ، از طریق تماس با اپراتورهای بخش وایمکس ، موقعیت خود را از نظرکیفیت سیگنال ارزیابی نمایند .

مناطق تحت پوشش در استان البرز شامل دو بخش درونی ( Indoor ) و بیرونی ( Outdoor ) می باشد.

پس از استعلام موقعیت متقاضیان می توانند از طریق سایت شبدیز ، تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس اقدام نمایند .

ثبت نام از طریق سایت شبدیز :


متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت شبدیز ، گزینه ثبت نام وایمکس را انتخاب و مشخصات درخواست شده را در قسمت مربوطه درج نمایند .

پس از ارسال پیغام مبنی بر درخواست سرویس وایمکس ، اپراتورهای شبدیز در اولین فرصت تماس گرفته و موارد را به متقاضی بازتاب می نمایند .

ثبت نام از طریق تماس تلفنی :

متقاضیان می توانند در ساعات اداری ، با بخش وایمکس شبدیز تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات کامل توسط اپراتور ، نسبت به ثبت نام سرویس اقدام نمایند .

ثبت نام از طریق مراجعه حضوری :

متقاضیان می توانند با مراجعه به دفتر شبکه ارتباط شبدیز در ساعات اداری ، و پس از دریافت اطلاعات کامل توسط اپراتور ، نسبت به ثبت نام سرویس اقدام نمایند .

جهت ثبت نام اینترنتی سرویس وایمکس اینجا کلیک کنید